Penziony v Šorići

Ubytování v Šorići v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Šorići. Většina penzionů v Šorići se od hotelů v Šorići liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Šorići.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Villa Jana StarStarStarStar

Foto: Villa Jana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Šorići in the Istria region, Villa Jana has a garden. The 4-star villa features pool views and is 11 km from Rovinj. Leading onto a terrace, the villa consists of 4 bedrooms. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen.


2. Holiday Home Maklavun StarStarStar

Foto: Holiday Home Maklavun
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


3. Holiday home Putini Putini StarStarStarStar

Foto: Holiday home Putini Putini
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Located in Šorići in the Istria region, Holiday home Putini Putini is a 4-star property boasting free WiFi. The accommodation is 10 km from Rovinj. The holiday home includes 3 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and a coffee machine.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob70 - 70 EUR za noc

4. Holiday Home Sorici 

Foto: Holiday Home Sorici
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Sorici is located in Šorići. This villa features accommodation with free WiFi. This 4-bedroom villa comes with a seating area, a TV and a kitchen with a dishwasher.


5. Holiday Home Sorici with Fireplace I StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Sorici with Fireplace I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Set in Šorići, Holiday Home Sorici with Fireplace I provides accommodation with a private pool and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home includes 2 bedrooms and a living room with a TV.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: