Apartmány v Šorići

Potřebujete ubytování v Šorići ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Šorići. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Šorići má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. One-Bedroom Apartment in Sorici StarStarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Sorici
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Šorići in the Istria region, One-Bedroom Apartment in Sorici is a 4-star property featuring free WiFi. The accommodation is 10 km from Rovinj. The apartment features a TV and a living room. The accommodation is fitted with a kitchen.


2. One-Bedroom Apartment in Sorici StarStarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Sorici
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Šorići in the Istria region, One-Bedroom Apartment in Sorici is a 4-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is equipped with a TV and 1 bedroom.


3. Studio Apartment in Sorici StarStarStarStar

Foto: Studio Apartment in Sorici
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Studio Apartment in Sorici is set in Šorići. This apartment also features free WiFi. The apartment comes with a TV. A microwave, a fridge and a stovetop can be found in the kitchen. Rovinj is 10 km from the apartment.


4. Two-Bedroom Apartment in Sorici-Kanfanar StarStarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Sorici-Kanfanar
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Šorići in the Istria region, Two-Bedroom Apartment in Sorici-Kanfanar is a 4-star property featuring free WiFi. The accommodation is 10 km from Rovinj.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: